En iyi Bursa Ortopedi Hizmetleri

Bursa Ortopedi

VM Medical Park Bursa Hastanesi’nde hizmet veren Bursa Ortopedi’nin internet sitesine hoşgeldiniz.

Bursa Ortopedi olarak, kapsamlı ortopedi ve travma bakımı sunmak temel hedefimiz. Her biri ortopedinin farklı alanlarında uzmanlaşmış üç ortopedi cerrahından oluşan ekibimiz, tüm ortopedik rahatsızlıklara uygun tedaviyi sunmak için gerekli deneyim ve donanıma sahiptir.

Ekibimizle Tanışın

Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Onur KIZILAY:

Spor Hekimliği ve Artroskopi konusunda uzmandır. Dr. Kızılay bilimsel birikimi ve yüksek sayıda ameliyat tecrübesiyle spor yaralanmaları ve eklem rahatsızlıklarını tedavi etmek için artroskopi olarak adlandırılan kapalı eklem ameliyatlarını başarıyla uygulamaktadır. Bunun yanında ayak ve ayak bileği hastalıklarının tedavisi konusunda uluslararası deneyime sahiptir.

Doç. Dr. Hanifi ÜÇPUNAR:

Omurga hastalıkları konusunda uzmanlığının yanında kalça ve diz protezi ameliyatları konusunda uzmanlaşmıştır. Eklem protezi ameliyatlarında geniş deneyime sahip olan Dr. Üçpunar ciddi eklem rahatsızlıkları ve hareket kısıtlılığı yaşayan hastaların tedavisinde üst düzey ameliyatlar uygulamaktadır. İyi huylu ve kötü huylu kemik ve yumuşak doku tümörlerinin tedavisi konusunda da geniş tecrübeye sahiptir.

Doç. Dr. Yalkın ÇAMURCU:

Çocuklarda kas-iskelet sorunlarının tedavisi ve çocukların sağlıklı büyüme ve gelişimlerini kapsayan çocuk ortopedisi konusunda uzmanlaşmıştır. Çocuk ortopedisi yanında kemik şekil bozuklukları ve boy uzatma cerrahisi konusunda da geniş tecrübeye sahiptir.

Uzmanlık alanlarımız ayrıca şunları içerir:

El Cerrahisi: Travma veya mesleki rahatsızlıklardan kaynaklanan el ve bilek sorunları için uzman bakım.

Travma Cerrahisi: Kazalar ve düşmeler sonucu oluşan akut yaralanmaların hızlı ve başarılı tedavisi.

– Bel Enjeksiyonları ve Ağrı Tedavisi

– Eklem İçi Enjeksiyonlar ve Eklem Kıkırsak Hasarı Tedavisi

VM Medical Park Bursa Hastanesi’ nde, hastalarımıza özel kişiselleştirilmiş tedaviyi konforlu ve profesyonel bir ortamda sunmaya hazırız. Yeterli tecrübemiz ve bilimsel bilgi birikimimiz ile en yüksek standartta tedavi almanızı sağlıyoruz.

Ortopedik problemlerinizden dolayı ekibimize danışmak için gerekli iletişim bilgilerimiz:

Randevu için 444 44 84 ve 0507 220 62 32 Bilgi ve tıbbi görüş için 0507 220 62 32 ile lütfen iletişime geçin.

VM Medical Park Bursa Hastanesi’nde hizmet veren Bursa Ortopedi’ye sizi bekliyor ve acil şifalar diliyoruz.

Scroll to Top