Oyungg – Kategorisel Video Oyunları Sitesi
Günümüz teknolojinin en yüksek zamanlarını yaşadığı çağların günleri. Tabi oyunlarda artık bu çağın oyunları olan Video Oyunları. Sektör o kadar geniş ki, meraklıysanız eğer bu sektörü takip etmek için normal haber siteleri maalesef bekleneni vermekten çok aciz. Bu bahsettiğimiz sebepten dolayı sektörü oyun haberleri için hazırlanmış kategorisel internet sitelerinden takip etmek daha doğru olabilir sizler için. Fakat yine de bu siteler sizi sıkabilir, bu yüzden sizlere Oyungg.com adresini sunduk ve güzel bir tasarım ile projelendirdik. Dilerseniz biraz sitemizden bahsedelim?

Oyungg bahsettiğimiz gibi bir haber sitesi fakat sadece bununla kalsaydık bu işle uğraşan onlarca siteden üslubumuz ve samimiyetimiz dışında bir farkımız kalmazdı ve bunlarda pek yeterli sayılmaz zaten maalesef. Bizde eğlenceli listeler ve testler yayınlamaya, insanlarla tartışabileceğimiz, fikirlerimizi konuşturmaya çalıştığımız blog yazıları yayınlamaya karar verdik. Kullanıcılarımızdan da bu yaptığımız ile birlikte güzel yorumlar alıyoruz fakat kitlemiz henüz çok küçük ve kemik bir kitle, sosyal medyada takip edenler ve bizi bulanlarla ilerliyoruz.

Eğer bu ailede yer almak istiyorsanız sitemizi takibe alabilirsiniz. Siteden memnun kalıp ayrılacağınıza da eminiz diyebiliriz. Popüler oyunlar ve yeni oyunlar hakkında ki gelişmeleri ve notları da kendi yorumumuzla bizden okuyabilirsiniz. Tabi yerli oyunları desteklemek için onların da en yeni haberlerini sizlere aktarmaya çalışıyoruz diyebiliriz. Forumda ki herkesi bekliyoruz, yorum yaparsanız seviniriz tekrardan.

http://oyungg.com