Kaplama ve Kumlama İşçiliği

Yaptıracağınız krom kaplama ve çok daha fazlası için profesyonel hizmet alabilirsiniz. Ustaların özenle yapması avantajlı olacaktır.

Krom Kaplama

Talep ettiğiniz hizmet krom kaplama ise yetkili kişiler ile iletişime geçerek, yapım aşaması hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapılacak olan işlemin en iyi şeklide yapılması sağlanacaktır. Bu alanda uzman olan kişilerin kaplamayı yapması, uzun ömürlü bir kullanım sunacaktır.

Fiyatlar;

Yapılacak olan alanın büyüklüğü, malzeme çeşidi gibi özellikler fiyatı değiştirir. Net fiyat sunulması için iletişime geçmeniz istenir.

Sunulan hizmet arasında kumlama da yer alıyor. Kumlama çesitleri arasından sizin için uygun olanını talep etmeniz durumunda en kısa sürede işlemin gerçekleşmesi sağlanacaktır. Kaliteli bir işçilik ile kısa sürede kumlamanın yapılması sağlanır. Ekonomik fiyatlar ile bu hizmetten yararlanmanız sağlanır.

Kalıp Parlatma

Talep edeceğiniz hizmet seçenekleri içinde yer alıyor. Kalıp parlatma talebinizi sunmanız durumunda, bu alanda uzman olan kişiler tarafından işlemin gerçekleşmesi sağlanacaktır. Sorunsuz şekilde parlatmanın sağlanması açısından, iletişime geçmeniz yeterlidir. Hizmet almanız mümkün olacaktır.

teknikkrom.com