İzmir Tango

Her yaştan kimseye hitap eden ve adeta bir yaşam stili haline gelen Tangoyu öğrenmek istiyorsanız o halde İzmir Tango eğitimlerimizde sizleri de görmekten memnuniyet duyarız. Birbirinden profesyonel eğitmenlerin bulunduğu Tango okulumuz ben dans edemem diyenleri dahi profesyonel bir Tangocuya dönüştürmektedir. Bu kapsamda slogan olarak yürüyen herkes dans edebilir mottosunu benimseyen okulumuz eğitim alan kimseler ile birebir ilgilenerek daha kısa sürede büyük başarılar elde edilmesini sağlamaktadır.

Dans Pratikleri

Tango öğrenme sürecinde pistte pratik yapmak son derece önemlidir. Bu sebeple bir miktar teorik bilginin ardından yeteri kadar pratik yapılmaktadır. Bu sayede etkileyici dansların ortaya çıkması sağlanmaktadır. Derslerimizin süresi 1 buçuk saat olmaktadır. oldukça hareketli geçen bir dersten sonra eğlence ve yorgunluk bir arada sizleri karşılayacaktır.

Tango Geceleri

Tango eğitimlerimiz sadece derslerden ibaret değildir. Zira yukarıda da belirttiğimiz üzere Tango aslında bir yaşam biçimidir. Bu sebeple öğrencilerimiz ile birlikte her hafta düzenlenen Tango gecelerine katılmaktayız ve bu sayede tüm tango sevenler bir arada eğlenceli vakitler geçirebilmektedir. Sosyal ortam adına büyük katkıları olan bu gecelere Tango DJ’leri de katılmaktadır. Böylelikle eğlencenin katsayısı daha da artmaktadır. Bu Tango gecelerine genel olarak Milonga adının verildiğini de unutmadan söyleyelim.

Düğün Dersleri

Dans ile arası iyi olmayıp düğünde dans etmek zorunda kalan çiftler için de eğitimlerimiz bulunduğunu sizlere müjdelemek isteriz. Bu kapsamda düğün dans dersleri sayesinde sizler de herkesi büyüleyecek bir dans koreografisi oluşturabilecek ve en mutlu gününüzde bunu sergileyebileceksiniz. Daha sonra geriye dönük baktığınız zaman ise hayranlıkla izleyebileceğiniz bir anınız bu sayede oluşmuş olacaktır. Sizler de bu imkanlarımızdan faydalanmak istiyorsanız İzmir ilk dans programlarımızdan faydalanmayı unutmayınız.

www.atangozone.com