İstanbul Halı Yıkama Hizmeti

Halılarda etkili temizlik için İstanbul halı yıkama profesyonel şekilde yapılmaktadır. Alanında uzman olan ekip tarafından bütün aşamalar denetlenmektedir. Bu sayede oluşabilecek her türlü soruna karşı önlem alarak kaliteli hizmet sunulmaktadır. Farklı türlerdeki halılar için uygun yıkama koşulları uygulanmaktadır. Halıların yapısına zarar verilmeden otomatik makinelerle yıkama işlemi yapılmaktadır.

Kullanılan kaliteli malzemeler Kağıthane halı yıkama hizmetinin kusursuz şekilde devam ettirilmesini sağlamaktadır. Teslim alınan halılar fabrika içerisinde otomatik makineler ile yıkanarak temizlenmektedir. Kısa sürede tamamlanan işlemin ardından kapalı kurutma alanlarında kurutma işlemi yapılmaktadır. Kaliteli sonuçlar ede etmek isteyenler için uzun yıllardır bu alanda hizmet verilmektedir.

Halı Yıkama Fiyatları

İstanbul’da hizmet almak isteyenler için maslak halı yıkama yeterli kapasitesi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Her talep kısa süre içerisinde karşılanmaktadır. Bu sayede müşterilerin adresine ulaşım sağlanarak halıların teslim alınması sağlanmaktadır. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından servislerle ücretsiz şekilde teslimat yapılmaktadır. Her halının türüne göre belirlenmiş olan yıkama fiyatları değiştiğinden bilgi almak isteyenler sistem üzerinden iletişime geçebilirler.

www.istanbulyikama.com