Kliniklerde, estetik merkezlerinde, diyet ve zayıflama merkezlerinde ya da özel muayenehanelerde hasta takibi ve randevuları ayarlamak için hasta takip programı kullanabilirsiniz. İşte bu ihtiyaçlarınıza yönelik aradığınız her özellikteki programa ulaşmak bizimle çok kolay.

Müşteri takibini yapabileceğiniz, randevu verebileceğiniz ve size hatırlatmalarda bulunan, kasa takibi yapabileceğiniz, satış rakamları gibi verileri saklayabileceğiniz ve nice özelliklere sahip olan pek çok program çeşidi sunmaktayız. Bir klinikte ihtiyaç olan tüm programların düşünülmesi sayesinde, her şeyi dijital ortamda kolaylıkla halledebileceksiniz.

Güzellik merkezi, ya da müşteri takip programı olarak oldukça kullanışlı olan bu programlar sayesinde hiçbir ayrıntıyı atlamayacaksınız.
İstediğiniz tarih ve saat aralığına randevu koymak ve düzenli bir randevu çizelgesi oluşturmak istiyorsanız randevu takip programı kullanabilirsiniz. tek tıkla randevularını güncelleyebilir ve gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Bunun için sürükle bırak özelliğini kullanabilirsiniz. Otomatik SMS özelliği kullanarak müşterilerinize randevularını SMS ile hatırlatabilirsiniz. Hatta borcu olan müşteri bazında randevularınızı filtrelemek bile bu program ile mümkün.

www.drklinik.net