uzmanlarindan.com ile hizmet almak çok kolay

Uzmanlarindan.com ‘un varoluş amacı hizmet ihtiyacı olan kişileri hizmet verenlerle sıkıntısızca buluşturmak, parolamızda “servis uzmanlarından alınır” şeklinde. Bir iç mimara, Boyaci ustasi  ya da çocuğunuzun doğum gününde fotoğraf çekecek bir fotoğrafçıya ya da bir pastacıya ulaşmak için Uzmanlarindan.com  öncesi yaptığımız şey tanıdıklara ,bir bilene sormak, sarı sayfalara bakmak, internetten araştırmak ile geçen oldukça zahmetli ve yorucu bir süreçti. Üstelik bulduğumuz hizmet verenler istediğimiz gün ve saatte uygun olmayabiliyor ya da zaman zaman yüksek fiyat teklifleri veriyorlardı ,piyasa değerinin ne olduğunu bilmediğimizden seçim tercihi yapabilmek mecburiyete kalıyordu. Üstelik kötü bir hizmet aldığınızda tüketici olarak hiçbir yaptırımınız yoktu. Uzmanlarindan.com olarak yapmak istediğimiz, stres ve zahmet ile dolu olan bu hizmet veren bulma sürecini kolay ve sıkıntısız bir hale getirmek. Temel amacımız aslında  sizi bu stresten kurtarıp hayatı dolu dolu yaşayabilmeniz.


uzmanlarından.com ile hizmet almak kolay

Uzmanlarindan.com nasıl çalışıyor?

Bir platform olarak sistem işliyor. Diyelim ki evinizi boyatacaksınız ve bir boya şirketine ihtiyacınız var. Uzmanlarindan.com’a geliyorsunuz ve ihtiyacınızı belirtiyorsunuz.Sistemde kayıtlı boya işini yapan  üyelerimizden uygun olanlara teklifi gönderiyoruz. Tamirci

Google’da arama yaptığınızda sayfaların aramanıza en uygun olanlarını bir sıraya dizerek getirmesi gibi biz de hizmet verenleri o şekilde sıralıyoruz. Onlar da hizmet isteyene bir teklif veriyor. X boya şirketi bin lira diyor, Y boya firması 2000, Z boya firması 2500 diyor. Sizin için en uygun teklifi seçtikten sonra evinizi boyatıyorsunuz. Ardından siz gelip sisteme şirketle ilgili değerlendirme yapıyorsunuz.

 

Hizmet verenler nasıl faaliyet gösteriyor?

Sisteme girerek “Kayıt Ol” butonuna tıklıyorlar. Sisteme girip bir profil oluşturuyorlar. O profil, onların Uzmanlarindan.com’daki dükkanı oluyor. Kendileriyle ilgili bilgileri, daha önceki işleriyle ilgili fotoğrafları, varsa belgelerini paylaşıyorlar. Zaman içerisinde yaptıkları işlere göre yorumları ve değerlendirmeleri artıyor. Sistem bunu otomatik olarak hesaplıyor ve olumlu yorum gelen kişilere daha fazla teklif gönderiyor. Uzmanlarindan üzerinden bir kariyer yaratmış oluyorlar. Temizlik firmasi istanbul Sistem üzerindeki dükkanın değeri yaptıkları işler üzerinden gelen değerlendirme puanları ile artıyor.Bir sonraki işi , hizmet alandan alabilmek için hizmet verenlerin sistem üzerinde en iyi puanları almış olması gerekli . Hizmet verenler sistemde oluşturdukları teklif alarmları ile kendilerine uygun işlerden maillerine gelen uyarı mesajları ile sürekli haberdar oluyor. Hizmet verenlerden başvurdukları her iş için ve tamamladıkları işler üzerinden bir komisyon ücreti almıyoruz. Hizmet verenler sistemimizde daha özgürler .