Araç Değer Kaybı Danışmanı

Araçlarda gerçekleşen kaza araç değer kaybı yaşanmasına sebep olur. Siz ne kadar dikkatli olursanız olun, karşı tarafın kusuru ile maalesef ki aracınız kazaya karışabilir. İşte bu durumda kaza nedeniyle aracınızın değeri de düşecektir. Her ne kadar orijinal parçalarla tamir edilse de ikinci el piyasasına bu kaza yansıyacaktır. İşte bu durumlarda aracınızın değer kaybını öğrenmek ve tahsil etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Değer Kaybından Kim Sorumludur?

Araçta oluşan değer kaybından araç sahibi, işleten, karşı taraf ve sigorta şirketi sorumludur. Kazaya karıştığınız zaman kusurlu olan karşı tarafın araç sigortası aracınızın tamir masraflarını karşılayacaktır. Ancak değer kaybı sigortanın ödeyeceği kalemlerden biri değildir. Sizin için araç değer kaybınızı hesaplıyor ve tahsil edilene kadar sürecin takipçisi oluyoruz.

Değer kaybı nasıl tahsil edilir?

İlk olarak değer kaybına sebep olan kişilere ihtar çekerek ödenmemesi halinde temerrüde düşürüyoruz. Daha sonra yargı sürecine geçerek mahkeme ya da tahkim kurulu vasıtasıyla trafik kazası tazminat miktarı tahsil edilebilmektir.

Araç Değer Kaybı Telefon numarası 0542 65 65 900

www.degerkaybidanismani.com